Datum:                         19.5. 2013

Branky: Boudová 2x, Němcová, Rychtaříková
ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  Zápas byl zahájen na neposekané louce. Lajny a branky přítomny byly. Míč, pakliže neletěl vzduchem, bylo náročné najít. Od začátku bylo vidět, kdo si přijel pro body. Začala to být hra na jednu branku s občasnými brejky. V 15' min po hezké kombinaci na polovině hřiště přišel centr na nabíhající Němcovou, která nastřelila míč před bránu, kde se odrazil od domácí hráčky do branky - 1:0. Ve 20' min 100% šanci z malého vápna Němcová přestřeluje. Ve 35' min Nedvědová ve vápně trefila snad všechny soupeřky, ale s postupem vpřed branku minula. Ke konci poločasu domácí až na hrotovou útočnici ani nepřekračují polovinu. Rychtaříková ještě dvakrát střílí vedle a střelu Nedvědové brankářka vyráží. Až v 55' min druhého poločasu konečně krásná akce zakončená gólem. Boudová se vydala na samostatný maratón, oklikou nakonec doběhla k brance a krásnou střelou zakončila přesně. V 60' min Stodolová i Nedvědová nastřelili po sobě tyč do stejného místa. V 65' min Střela Renzové brankářce prochází mezi nohama, ale ta ho stihne ještě před brankovou čarou polapit. V 67' min dobrá kombinace na středu hřiště, Rychtaříková obchází soupeřku a nekompromisně střílí 3. gól. To mělo i myšlenku. V 78' min zakončila skóre na 4:0 Boudová střelou z nulového úhlu.