Datum:                         4.5. 2013

Branky: Kupková 2x, Dostálová, Boudová

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:

Celé utkání se odehrávalo v naší režii. Snaha o změnu výsledku přišla ve druhém poločase pouze od hlavního rozhodčího, který domácím naservíroval nejprve penaltu a nakonec i druhou vymyšlenou malou domů. Obě šance domácí zahodily. I ostatní zábavné kousky jsme ustály a zápas na jednu branku zvládly a i přes spoustu neproměněných šancí zvítězily 4:0.

V prvním poločase se trefila po samostatném průniku Kupková. Poté si připsala gól Boudová, když nastřelila domácí hráčku tak, že si sama srazila míč do vlastní sítě. Ve druhé půli zvyšovala Kupková hlavou z rohu a Dostálová osamocena ve vápně zakončila skóre zápasu.

Díky patří celému týmu, ale především novým mladým hráčkám, které se zapojily do zápasu, a to některé poprvé v základní sestavě.