Datum:                         14.10. 2012

Branky: 7' Flidrová

ŽK: 9', 65' Hájková
ČK: 65' Hájková

Průběh utkání:
  Hned v 7' min Rychtaříková poslala centr z pravé strany, Flidrová zpracovala a střelou k tyči otevřela skóre zápasu - vedeme 1:0. Již v 9' min přišlo první nepřesné rozhodnutí rozhodčího, po kterém byl odpískán faul Hájkové. Následovala žlutá karta a přímý kop, který Koníčková vyráží na roh. Celý první poločas jsme měli střelecky navrch, ale bohužel žádná z mnoha střel neskončila v síti. Přímý kop Flidrové ve 13' min doráží Kupková hlavou pouze vedle branky. Druhý brankářka vyráží. Poté ve 26' min Janderová z blízka napálila míč vedle. Ve 36' min po faulu na Kupkovou Nedvědová z přímého kopu pouze vysoko nad. 43' min Flidrová, 46' min Kupková obě střela vedle. Druhý poločas začal stejně. Syrová po samostatné akci však poslala míč jen do náruče domácí brankářky. V 55' Stodolová po lajně na Nedvědovou, ta posouvá Flidrové na střelu, která těsně minula branku. V 60' min se po naší chybě  ve vápně balon pomalu kutálí do braky, naštěstí Stodolová vykopává z brankové čáry. V 65' min přichází zvrat zápasu a další nepřesné a nesmyslné rozhodnutí hlavního rozhodčího, který neodpískal jasný a hrubý faul ve vápně na Flidrovou, následně ještě potrestal za protesty Hájkovou druhou žlutou a poté červenou kartou. V 82' min po střetu Renzové  na kranici našeho vápna odpískal rozhodčí nepochopitelný faul a domácí z následného přímého kopu odrazem o tyč vyrovnávají na 1:1. Zápas plný tvrdých soubojů a slovních přestřelek rozhodčí absolutně nezvládl a svými rozhodnutími ovlivnil. Nakonec v souboji o první místo v tabulce domácí oslavovali bod a my s pocitem křivdy nakonec dva ztratili.