Datum:                         23.9. 2012

Branky: Kupková, Rychtaříková, Šlégrová, Němcová

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:

Celý zápas jsme hráli z dobře zabezpečené obrany. Domácí měli pouze jedinou vážnou střelu, se kterou si naše brankářka poradila. My jsme ale celý první poločas bojovali s načasováním přihrávek a přesným zakončením. Střelecky jsme se prosadili až v druhém poločase:

48' min - Centr Stodolové krásně vystihla Kupková a z náběhu hlavou golmance téměř z ruky srazila míč do branky - 1:0.

66' - Z nenápadné akce Rychtaříková vystřelila za velkým vápnem a trefila se přesně k tyči - 2:0.

80' - Stodolová poslala centr do vápna, Němcová hlavou tečovala a téměř ztracený míč stihla od čáry vrátit zpět na malé vápno Syrová, kde na bíhající Šlégrová nekompromisně porstřelila domácí brankářku - 3:0.

86' - Janderová rozehrála trestný kop, Němcová z první přímo do brankářky, která si ale se střelou neporadila a míč ji vypadl - 4:0.