Datum:                         21.10. 2012

Branky: 30', 48' Janderová; 75', 91' Rychtaříková

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  V prvním poločase jsme byli jasně lepším týmem, bohužel nám střelecky nepřálo štěstí. Již ve 3' min prověřila golmanku hostí Nedvědová střelou z dálky. V 11' min Stodolová posílá do běhu Syrovou, tvrdou střelu golmaka vyráží a obrana odvrací. Ve 21' min Rychtaříková vybojovala míč u brankové čáry, obešla obranu, ale její střelu golmaka těsně vyrazila. Ve 27' min Stodolová ošálila obranu hostí a ocitla se ve výborné střelecké pozici, bohužel střela neměla razanci. Ve 30' min konečně přišlo trochu štěstí. Rychtaříková posílá míč přes vápno, na míč zareagovala pouze Janderová a poslala pomalou, ale přesnou střelou míč k pravé tyči. Ke konci poločasu jsme trochu s obavami ubránili dva rohy hostí a tak jdeme do kabin s vedením 1:0.
  Hned v úvodu druhého poločasu ve 48' min po chybě soupeřky se míč odráží do běhu Janderové, která jde sama na golmanku a odraženou střelou od horní tyče zvyšuje na 2:0. Bohužel v 50' min po špatně rozehrané standartní situaci jdou hosté do brejku a snižují na 2:1. V 52' min druhý gól hostí přerušil hvizd rozhodčího po faulu na domácí golmanku, nestihl dojít ani do braky. Vybrali jsme si slabší chvilky, ale v 65' min již opět útočíme. Po centru Stodolové ještě Janderová střílí vedle. V 68' min Rychtaříková ve velké šanci trefuje nadvakrát pouze do golmanky, ale v 75' min si narazila se Stodolovou a ze schrumáže "šudlou" trefila - 3:1. V 91' min Kupková po sólu přes půl hřiště v souboji přišla o míč, ten ale opět refuje Rychtaříková. První střela se odrazila od tyče, ale druhá už mířila do branky. Pěkná hra s nevýrazným zakončením nakonec přinesla zasloužené 3 body.