Datum:                         7.4. 2013

Sestava: Koníčková
  Dostálová   Renzová   Hájková(58' Hermanová)   Stodolová (83' Šlégrová)
  Janderová   Nedvědová   Kupková(58' Syrová K.)   Syrová P.
  Rychtaříková   Němcová(65' Boudová)

Branky: 55' Syrová 1:0, 57' Kupková 2:0, 65' hosté(Medunová) 2:1, 75' Nedvědová 3:1,             78' Boudová 4:1, 85' Boudová 5:1, 87' Rychtaříková 6:1, 90' Šlégrová 7:1

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  V prvním jarním utkání jsme se pravděpodobně potřebovali nejprve rozehrát. První poločas byl herně spíše v naší režii, ale zakončení se nedařilo. Vše podstatné se tedy odehrálo až v druhém poločase. V 55' min Kupková dává mezi hráčkami soupeře balon Syrové, která střílí gól ke vzdálenější tyči - 1:0. V 57' min opět Kupková centruje na Rychtaříkovou, která krásnou zpětnou přihrávkou na velké vápno nalezne přesně nabíhající Kupokovu a ta s klidem uklízí míč do soupeřovy branky. V 75' min po faulu na Nedvědovou těsně za středovým kruhem stejná hráčka proměňuje přímý kop, když míč se štěstím před golmankou skočí a sklouzne po rukavicích do brány - 3:1. V 78' min Rychtaříková dává do běhu Boudové a ta nekompromisně zakončuje - 4:1. Hned v 85' min stejná hráčka zvyšuje z téměř nemožného úhlu u lajny na 5:1, kdy před přihrávkou krásně potáhla balon Renzová přes půlku hřiště. Nakonec ještě v 87' min do protipohybu golmanky zvýšila na 6:1 Rychtaříková a v 90' min přehodila golmanku hostí Šlégrová na konečných 7:1.