Datum:                         20.4. 2013

Branky: Němcová 3x, Nedvědová, Rychtaříková, Syrová K.

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  Již v 11' min se po rohovém kopu na malém vápně nejlépe zorientovala Nedvědová a tvrdou střelou otevřela skóre zápasu - 1:0. V prvním poločase se střelecky třikrát prosadila již jen Němcová, když ve 20' min jí gól připravila Rychtaříková, která si hlavičkou dala míč do běhu a těsně před golmankou příhrála. Němcová jen posouvala míč do prázdné brány. I na druhou branku jí ve 25' min přihrává přes velké vápno Rychtaříková, kde Němcová z první střílí přesně k tyči. Hattrick završila ve 43' min Němcová střelou do protipohybu golmanky hostí - 4:0. V druhém poločase se hned ve 46' min prosadila sama Rychtaříková přesnou střelou k tyči. Konečné skóre zápasu na 6:0 uzavřela svým prvním gólem střídající hráčka Kristýna Syrová, která dorážela přihrávku Boudové.