Datum:                         12.6. 2013

Branky: 34' Šimek

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  V úvodu utkání jsme měli velkou šanci, která zůstala nevyužita a po celou dobu utkání se naši kluci v koncovce trápili, čehož velice kvalitní soupeř využil ke zvyšování svého náskoku a musíme sportovně uznat, že si výhru, přes naši dobrou hru zasloužil.

Žáci starší   -   Choceň : Čes. Třebová 2 : 6

S velkou marodkou, ml. žákyní Lenkou Součkovou v brance ( chytala výborně )  a dalšími ml. žáky v základní sestavě, jsme prakticky proti dorosteneckým postavám v ofenzivě Čes. Třebové neměli šanci.

Přesto kluky musíme pochválit za odhodlání neprodat kůži lacino. Jen škoda z naší strany opět nevyužitých 100 % šancí. Houdek z hranice malého vápna trefil brankaře.A hlavně škoda šancí v druhé půli, kdy za stavu 2 : 5  Šafek sám před brankařem usměrnil míč do jeho náruče a za dvě minuty na něj zcela sám postupoval, ale ani z tohoto mráčku nezapršelo....

SESTAVA : SOUČKOVÁ, HANUS, NEDVÍDEK, CHALOUPKA, NOVOTNÝ, MATĚJKA, REJMAN, KUBOVÝ, DOČKAL, ŠAFEK, SKLENÁŘ

STŘÍDALI : VODA, HOUDEK

BRANKY :  REJMAN, HOUDEK