Branky : 28. Benda, 67. Benda, 72. Fikejz - 89. Tuťálek

Žluté karty : 86. Štědrý

FK Choceň : Bačkovský - Matějka, Zahálka, Fikejz, Fišer, Štanglica (86. Netolický), Laky, Kužma, Benda, Novotný (82. Vychytil), Gronych (63.Pekárek).

SK Pardubičky : Zahradník, Štědrý, Martan, Bartoníček, Norek, Suchochleb, Pospíšil, Valenta (63.Froš), Hofman (71.Svoboda), Havelka (46.Tuťálek), Knyschov.

Trenér Petr Zahálka : Jsem rád, že jsme dokázali zvítězit a potvrdit získané body z minulého venkovního utkání. Pardubičky se prezentují kombinačním fotbalem. Nám se podařilo jejich hru eliminovat a být nebezpečný v útočných akcích. Vytvořili jsme si spoustu příležitostí a tři jsme proměnili. Naše vítězství je zasloužené.

Muži B - Dolní Třešňovec   9:0 (4:0)

Branky: 3x Gerčák, 2x Baborák, 2x Netolický, Hroděj, Gronych

Dnešní utkání na suchém a tvrdém hřišti v Dolním Třešňovci bylo ve znamení festivalu zahozených šancí. I tak se nám povedlo do poločasu dát čtyři branky. Ve druhém poločase jsme pokračovali v zahazování šancí a až v posledních 20 minutách jsme je proměňovali a vyhráli tak 9:0.

Příští týden hrajeme doma v neděli 10.10.2021 od 14:30 s týmem Libchavy B

Ženy - Třebeš   2:2 (0:2)

- branky: Šlégrová, Schneidrová

Dorost - Pardubičky   0:2(0:1)

Žáci starší - Dolní Újezd   1:7 (0:2)

- branka: Trkal

Žáci mladší - Dolní Újezd   3:3 (0:2)

- branky: Víšek, Malý, Valíček