Branky : 9. Václavek, 36. Václavek (pen.), 51. Kovařík - 77. Benda.

Žluté karty : 64. Roček - 26. Laky, 70. Gronych.

Sestava Holice : Pšenička, Roček, Řezníček, Lát, Chvála, Řehák, Rosůlek, Fotul, Kovařík (65. Bureš), Václavek, Jedlička T.

Sestava FK Choceň : Bačkovský, Matějka, Zahálka, Fikejz, Fišer, Štanglica (64. Gronych), Laky, Coufal, Kužma, Novotný (60. Pekárek), Benda.

Trenér Petr Zahálka : V Holicích jsme odehráli další utkání, kde jsme naši převahu nedokázali potvrdit gólově. Proto z venkovního hřiště odjíždíme bez bodu. Domácí potvrdili kvalitu v útočné fázi, kde z mála příležitostí vytěžili tři branky. Naše šance, a bylo jich hodně, skončily neproměněné. Nyní nás čekají dva zápasy v domácím prostředí, kde je potřeba získat plný počet bodů.

Muži B - Kunvald   8:0 (4:0)

Branky: 3x Gerčák, 2x Netolický, Synek,Baborák pen., Novák J.

ŽK: Dostál, Netolický

V posledním domácím utkání podzimu jsme přivítali soupeře z Kunvaldu. V utkání jsme měli spoustu šanci a díky neproměňování i těch vyložených byl poločas pouze 4:0. Ve druhé půli jsme pokračovali v neproměňování šancí a tak jsme počet vstřelených gólů zakončili na počtu 8.

V přístím kole nás čeká poslední zápas podzimní části a to v sobotu 23.10.2021 od 14:30 na hřišti Tatenic

Ženy - Starý Mateřov   3:3

Dorost - Holice   0:7 (0:3)

- ŽK: Vatrala, Glencner

Žáci starší - Lázně Bohdaneč   2:7 (1:4)

- branky: Fikejz, Šrajer

- ŽK: Fikejz

Žáci mladší - Lázně Bohdaneč   8:5 (2:1)

- branky: Vizvári 5x, Prudič, Malý, Zach

-  Fotografie z utkání

Přípravky na turnaji v Chocni

Přípravka mladší U9 a U8.
Na závěr podzimní sezóny jsme odehráli turnaj v Chocni. Na domácím hřišti jsme předvedli perfektní výkony podpořené efektivitou v koncovce. Nakonec jsme si mohli zakřičet vítězný pokřik "Pandy Choceň vyhráli, dobře jsme si zahráli".
Za trenéry poděkování klukům za výkony, zodpovědný přístup a samozřejmě rodičům za podporu.