Turnaj mladší přípravky v Zámrsku 20.4.2013

Choceň - Zámrsk   0 : 8 ( 0 : 5 ) branky:
  - Řetová   0 : 3 ( 0 : 2 ) branky:
  - Č. Třebová B 2 : 0 ( 0 : 0 ) branky: Kopecký 2x

Sestava: Slovák Jáchym, Mencák Vojtěch, Šíma Daniel, Kopecký Šimon, Martinec Jiří, Tupec Leoš, Šmerda Samuel, Mošner Jan, Michajlow Dominik, Nedvěd Patrik

Průběh turnaje:
  Jako první soupeř v turnaji nás čekal tým Řetové. Celý zápas jsme hráli převážně na půli soupeře, avšak bez střeleckého úspěchu.Soupeř nás tříkrát potrestal, když stejný hráč Řetové přes celé hřiště utekl a překonal našeho brankáře.  Dále jsme se střetli s nejlepším týmem podzimní části. Celé utkání bylo v režii hráčů Zámrsku, kteří nás do žádné šance nepustili. A tak jsme soupeři podlehli stejným výsledkem jako na podzim 0:8. Na závěr jsme se utkali s Českou Třebovou B, kteří jako jediní v této soutěži hrají se stejně starými dětmi jako my. Mírnou převahu na hřišti jsme využili až v druhém poločase, kdy se dvakrát prosadil Šimon Kopecký, když na druhou branku mu krásně přihrál Jan Mošner. V turnaji jsme tradičně obsadili 3.místo.