8.4.2018      20.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Lňenička V.(85´Kubíček D.)  Kubový M. Zahálka P. Sršeň M. Voborník P.

Šafek D.   Myšák L.(C)

Branky:

Žluté karty : 66´Krejza L..

Nedělní utkání jsme odehráli ve Svitavách za  pěkného,ale větrného počasí.Domácí tým na jaře ještě neprohrál a my jsme přijeli s cílem bodovat.Do utkání vstoupili lépe domácí i když hráli proti větru a už ve 3´těsně před brankovou čarou zastavuje míč Gerčák.Po úvodním tlaku domácích jsme vyrovnali hru,ale nepřesnosti v přihrávkách nám nedovolovali vytvářet nějaký tlak na domácí tým.Spíš se nám dařilo přecházet do rychlých proti útoků když ve 26´ šel na domácího brankaře Myšák,ale zakončení šlo vedle.Domácí tým měl více ze hry,ale ve 36´jsme šli do otevřené obrany domácích jenže střela Myšáka šla opět vedle. Po důrazu  se do šance dostal Šafek ,ale jeho střela šla také vedle.Ve 40´se po dalším napadání dostal ke střele Voborník ale jeho pokus brankař domácích vytěsnil na roh.Do konce poločasu se už nic nestalo.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem využít nějakého zaváhání domácích a už ve 46´ šel sám na brankaře Šafek,ale jeho pokus o blafák domácí brankař chytá.Jak se říká nedáš dostaneš v 51´po naší chybě v útoku šli domácí rychle do naší odkryté obrany a obstřel z hranice velkého vápna skončil v naší síti 1:0 pro domácí.Domácí chtěli přidat další branku ale naše obrana odolávala a v 70´šanci domácích na dvakrát Gerčák chytá.V 75´se do šance dostal Šafek,ale opět bez úspěchu.Do konce utkání nás do větší šance domácí nepustili a výhru si pohlídali.Domácí tým měl po celé utkání více ze hry,ale šancí na vstřelení branky jsme měli více my jenže bez efektu zato domácí tým jednu šanci využil.Hráčům patří za bojovnost poděkovat,ale musíme se připravit na další utkání a hlavně začít využívat šancí které si naši hráči dokážou vypracovat.