11.8.2018     1.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Kubíček D.   Novotný M. Sršeň M.  Lebeda F.

Šafek D.   Sklenář M.   Vondra J.

Myšák L.(C)

Střídání :  66´ Hanus A. - Krejza L., 76´ Šafek D. - Pirkl T.,

76´ Vondra J. - Sklenář D., 83´ Sklenář M. - Klofanda T..

Branky: 55´Myšák L..

Žluté karty : 34´Sršeň M.

První kolo v novém ročníku krajského přeboru jsme odjeli odehrát do Žamberka kde jsme loňskou sezónu končili.V novém ročníku jsme pod novým trenérem Petrem Zahálkou a s některými novými hráči hrát v novém rozestavení a dalo by se říct že to více sedí našim hráčům.Do utkání jsme vstoupili dobře a v první šanci se ocitl Vondra který ale přestřelil.Poté se více rozehráli domácí a Gerčák třikrát čaroval.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem udržet čisté konto a pokusit se ohrozit branku domácích.To se nám v 55´povedlo když se v napadání vysunul Hanus a po dvou soubojích přihrál na Sklenáře který poslal kolmou přihrávka na Myšáka který z hranice velkého vápna vstřelil úvodní branku 0:1.Domácí se po pár minutách oklepali a Gerčák opět čaroval když zlikvidoval dvě šance domácích.Až v 73´po skrumáži v našem vápnu rozhodčí odpískal pokutový kop který domácí využili 1:1.V samém závěru jsme měli dvě šance které jsme ale nevyužili.Utkání skončilo remízou a šlo se na pokutové kopy které  jsme zvládli velice dobře a připsali jsme si druhý bod. Další zápas hrajeme doma  proti Lanškrounu na které se musíme připravit.Hráčům patří za předvedenou hru a bojovnost poděkovat.