23.9.2018      7.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Trkal T.

Šafek D.   Šabata M. Vondra J.

Myšák L.(C)

Branky:

Žluté karty : 27´Lebeda F., 63´Trkal T..

V neděli už za podzimního počasí jsme zavítali do Moravské Třebové kde na nás čekal velice dobře připravený travnatý povrch ( nejlepší travnatá plocha v soutěži) a silný domácí celek. Od samého úvodu se hrál pro diváky pohledný fotbal kdy domácí se snažili rychlí my kolmicemi o průniky do naší obrany,ale i my jsme se komibinacemi po stranách snažili o ohrožení branky domácích a v prvních dvaceti minutách jsme měli více ze hry,ale v 25´měli domácí možnost rozehrát rohový kop a ten s přehledem využili 1:0 pro domácí.Než jsme se z úvodní branky oklepali domácí po našem zaváhání ve středu hřiště podnikly rychlí útok který jsme zastavili za cenu pokutového kopu.Ten domácí využili a ve 27´to bylo 2:0. Poté se hra trochu uklidnila a my jsme začali opět lépe kombinovat a v samém závěru poločasu jsme si vytvořili šance bohužel bez brankového efektu.Do druhého poločasu jsme šli s cílem poprat se o body.Naše kombinace ale začala nabírat nepřesnosti a v 60´podnikli rychlí protiútok po pravé straně a zvýšili na 3:0. V 63´ domácí podnikli další rychlí protiútok tentokrát po levé straně když na dlouhý míč do vápna naběhl domácí útočník a i když Trkal vyběhl nestačil už zasáhnout míč,ale jen domácího hráče takže domácí měli možnost rozehrát druhý pokutový kop.Po ošetření našeho brankaře rozehráli domácí pokutový kop který se štěstím proměnili 4:0. Od té doby se hra uklidnila a naši hráči se dostali k ohrožení domácí branky,ale bez brankového efektu.V 85´domácí tým po další rychlé kombinaci zvýšili na konečných 5:0. Herně jsme odehráli utkání dobře,ale bez brankového efektu  z kterého nám domácí tým udělil lekci se nedá získat body.Hráčům patří poděkovat a věřit že herní kvalitu se nám podaří v dalším utkání prokázat i brankově a získat body.