9.9.2018    5.kolo  Tlapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Krejza L. Sršeň M. Novotný M. Lebeda F.

Šabata M.   Fikejz R.  Vondra J.

Myšák L.(C)

Střídání :  62´ Šafek D. - Vondra J., 84´ Novotný M. - Kubový M.,

86´ Fikejz R. - Sklenář D..

Branky: 70´Myšák L..

Žluté karty :

V neděli jsme odjíždeli odehrát 5.kolo do nedalekých Moravan a při pohledu na tabulku nám nezbývalo než se porvat o plný bodový zisk.Už v minulém domácím zápase se v našem týmu objevil Radim Fikejz a byla znát zlepšena hra.Od úvodního hvizdu jsme se do domácích pustili s velkým odhodláním a během prvních třech minut jsme dvakrát zahrozili a pokud by jsme měli lepší zakončení a více štěstí tak jsme mohli v desáté minutě vézt tři nula,ale bylo to stále bez branek.Naši hráči kombinovali a snažili se dostat do zakončení.Domácí tým se postupně také dostával do hry a do poločasu se dostali do dvou nebezpečných zakončení. I přes velkou snahu se nám v prvním poločase nepodařilo vstřelit branku.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem prolomit střelecký neúspěch a dát vedoucí branku.

Sice jsme si vytvářeli šance,ale i domácí hráči se dostávali do možných šancí a přitvrdili hru. V 70´ získal na naší polovině míč Coufal a rozjel akci když na pravé straně našel nabíhající dvojici našich hráčů a Fikjez si míč zpracoval a poslal centr před domácí branku kde s přispěním domácího obránce se míč místo k brankaři dostal k Myšákovy který se zblízka nemýlil 1:0. Domácí byli chvíli otřeseni,ale další naše šance zůstávali buď u domácího brankaře nebo mimo branku.I domácí se v závěru snažili o vyrovnání ale buď to pochytal Gerčák nebo odvrátila obrana.Po závěrečném hvizdu jsme měli splněno odvážíme si důležité tři body které ale budeme muset potvrdit v domácím zápase. Ve velice dobře zaplněném stadiónu se fotbalové utkání muselo líbit neboť oba týmy se snažili hrát kombinační fotbal,ale našim hráčům patří poděkování že svou bojovností si odvážejí důležitou výhru.