8.5.2018      17.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Kubíček D. Krejza L. Zahálka P. Voborník P. Novotný M.

Šafek D.

Myšák L.(C)

Střídaní : 60´Voborník P.- Holec I.,74´Kubíček D.-Lněnička V.,

82´Kubový M.-Kulhának L., 84´Šafek D.- Zachař J..

Branky:

Žluté karty : 54´Krejza L.,73´Lebeda F..

V dohrávce 17.kola jsme zajížděli do nedalekých Moravan s cílem navázat na úspěch z Dobříkova. Od začátku utkání jsme byli aktivní,ale bez větší možnosti ohrozit branku domácích.V polovině poločasu převzali aktivitu domácí a několikrát se snažili ohrozit naší branku.V samém závěru poločasu ve 44´šel sám na branku domácích Šafek,ale místo střely se snažil najít Myšáka jenže na toho přihrávka neprošla.

Druhý poločas začali domácí lépe a v 51´si vypracovaly šanci,ale Gerčák vyrazil.V       58´po centru Novotného jak Myšák tak i Kubíček míč minuly.V následné minutě 59´ve velké šanci Myšák který sice překonal domácího brankaře,ale ten stihl míč zpomalit a obránce před brankovou čarou míč odkopl. V 62´měli šanci domácí hráči,ale Gerčák opět chytá.V 73´se zrodil pokutový kop pro domácí tým ( na videu nic nenajdete), který v 74´domácí proměnili 1:0. Do konce zápasu se nám přes veškerou snahu domácí branku nepodařilo ohrozit. Bohužel v tomto utkání jsme nebodovali,ale hráčům za snahu patří poděkovat a přát jim aby své šance proměňovali.