21.10.2018      11.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Myšák L.(C)

Střídání : 55´Krejza L. - Kubový M., 69´Vondra J. - Šafek D..

Branky:

Žluté karty : 76´Novotný M..

V neděli po poledni jsme nastoupili na hřišti nováčka soutěže v Luži. Čekal nás silný soupeř protože jsme nastupovali proti druhému celku průběžné tabulky soutěže. Našim cílem bylo napravit dojem z posledního domácího zápasu a proto jsme se snažili dobře připravit a domácím znesnadnit hrát jejich hru. Od samého začátku jsme se snažili najít mezery v domácí obraně,ale domácí celek se do nás pustil zostra a rychle rozhodnout. V 15´se domácím podařila rychlá kombinace kterou proměnili 1:0. Sice jsme se snažili o odpověď ,ale domácí nás k ohrožení vlastní branky nepouštěli a naopak ve 22´po centru do našeho vápna a sražení na nabíhajícího domácího hráče který s přehledem zakončil 2:0. Od té chvíle byli domácí hodně vidět a my jsme měli sice nějaké náznaky,ale dostali jsme se jen k velkému vápnu bez možnosti dostat se do zakončení.Ve 38´měli domácí možnost rozehrát standardní možnost a úspěšně zakončili 3:0. Do konce poločasu se domácí snažili dostat do šancí,ale ty už jsme zmařili jenže naše chyby domácí využili a my jsme nebili tak důrazný a bojovný jak jsme měli být.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zabojovat o výsledek a neinkasovat.Domácí se dostali do několika šancí,ale postupně jsme měli více ze hry my jenže jen po vápno bez zakončení.Po prostřídání jsme měli několik pěkných akcí,ale domácí nám zakončit nedovolili. Domácí zaslouženě vyhráli protože byli důraznější s větším úsilím do zakončení které nám v tomto utkání chybělo.Hráčům patří poděkovat za druhý poločas kdy bylo vidět větší snaha s výsledkem něco udělat. Nezbývá než se připravit na další zápas který odehrajeme v Litomyšli která je na špici tabulky takže opět žádný lehký soupeř.