27.10.2018      12.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                      Trkal T.

Střídání : 67´Šafek D. - Vondra J..

Branky: 53´Šabata M..

Žluté karty : 86´Trkal T..

V sobotu dopoledne za deštivého podzimního počasí jsme zavítali do nedaleké

Litomyšle druhého celku průběžné tabulky soutěže. Na utkání jsme se připravovali s

cílem napravit herní dojem a pokusit se získat nějaké body. Od úvodního hvizdu se hrál

poměrně svižný fotbal s náznaky šancí na obou stranách. Domácí tým měl více míč na

svých kopačkách a dával najevo že rozhodně chce na svém hřišti plně bodovat. Když

jsme přečkali úvodní tlak začali jsme hru vyrovnávat ,ale ve 30´jsme chybovali a domácí

tým šel do vedení 1:0. To nás trochu srazilo ,ale do konce poločasu jsme měli dvě

šance bohužel bez brankového efektu.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem vyrovnat a získat body.Bohužel hned v úvodu

druhého poločasu domácí využili rohový kop a zvýšili vedení 2:0.Naši hráči byli sice

zaskočeni ,ale začali jsme více bojovat a v 53´jsme po centru Lebedy z levé strany na

Myšáka od něho po souboji se míč dostal k Šabatovy a ten snížil na 2:1. Za chvíli na to

jsme měli šanci po pravé straně jenže k naší smůle bez brankového zakončení.K naší

smůle měli domácí v 66´možnost rozehrát rohový kop a zvýšili na 3:1. Sice jsme zvýšili

úsilí a domácí tým jsme daleko více zatlačili. Bohužel jsme měli smůlu protože naše

snaha nebyla korunována brankami abychom mohli pomýšlet na získání bodů.

V tomto utkání jsme vyrobili nějaké chyby i když jsme se na to připravovali a domácímu

týmu jsme branky darovali.Domácímu týmu jsme byli rovnocenným soupeřem a

nasazení a bojovnost jsme měli nějaké body získat. Hráčům patří poděkovat protože

jsme se začali vracet k naší hře kdy jsme získávali body.V dalším kole hostíme doma

Letohrad ( v loni divizní celek ) a budeme muset ještě více zabojovat a mít více štěstí

abychom získaly důležité body do tabulky.