31.3.2019      19.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Fikejz R.   Zahálka P.

Novotný M.    Sršeň M.      Vondra J.

Rozlivka M.

Střídání : 66´Vondra J. - Eisner D., 77´Fikejz R. - Zachař J.,

83´Rozlivka M. - Matějka R., 87´Novotný M. -Klofanda T..

Branky: 14´Baborák J., 48´Rozlivka M..

Žluté karty : 42´Novotný M., 60´Fikejz R., 61´Vondra J., 92´Baborák J.,

93´Klofanda T..

V neděli odpoledne jsme odehráli 19 kolo krajského přeboru v Heřmenově Městci.Domácí tým v posledním zápase vyhrál na hřišti v Luži a i do domácího zápasu vstoupil aktivně.My jsme přijeli s cílem nějaký bod získat ,ale od úvodního hvizdu byli domácí hráči aktivní a ve 4´šli do vedení 1:0 když branku vyděl jen pomezní rozhodčí.Naši hráči se pokusili hned odpovědět,ale nevycházelo nám finální zakončení.To se změnilo ve 14´kdy po vhazování u vápna domácích se k míči dostal Baborák a jeho střela skončila v domácí brance 1:1. Domácí se snažili dlouhými      na-kopy po stranách proniknout do naší obrany,ale i naši hráči se snažili aktivní kombinací ohrozit domácí branku.Po jedné z naší akci když Vondra vysunul Fikejze a ten přesným centrem vybídl ke skórování Rozlivku který ale minul domácí branku.V závěru poločasu měli velkou šanci i domácí hráči,ale Gerčák jejich pokus vytěsnil na roh.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem vstřelit rychlou branku aby domácí musel více otevřít obranu.To se nám ve 48´povedlo když Fikejz vybídl Novotného který místo střely vybídl Rozlivku který se už nemýlil 2:1. Utkání bylo aktivní z obou stran a o šance se snažili oba týmy. Místo abychom zvýšili vedení začala být hra více vyostřena.Po několika střídání jsme přenechali větší aktivitu domácím hráčům,ale i když měli šance tak je naše obrana i s brankařem zneškodnila.V samém závěru když rozhodčí nastavil 4´ měli domácí hráči velkou příležitost když měli možnost rozehrát volný přímí kop z hranice velkého vápna.Toho nedokázali využít a naši hráči si vítězství nenechali vzít.Za nasazení a bojovnost patří našim hráčům poděkovat a přát jim aby v dalším kole doma výhru potvrdili.