20.5.2018      26.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                            Gerčák L.

Lňenička V.  Sršeň M.  Voborník P.  Zahálka P.  Novotný M.

Šafek D.

Myšák L.(C)

Střádání : 62´Lněnička V. -  Kubíček D., 82´Voborník P. - Klofanda T.,

88´Šafek D. - Gerčák M..

Branky: 69´Voborník P..

Žluté karty : 87´Klofanda T..

V neděli jsme zajížděli do Heřmanova Městce kde nás čekal nepříjemný soupeř z popředí tabulky.Nám velelo poprat se o slušný výsledek a získat nějaký bod. Domácí tým se od samého začátku snažil hrát nakopávané míče a to hlavně do stran kde měli rychlé hráče kteří směřovali ostré přízemní centry do našeho vápna kdy měli možnost a trefili naše břevno a tyč. Domácí byli aktivní a až v průběhu poločasu se nám podařilo hru vyrovnat.V samém závěru poločasu jsme měli šanci kdy vyběhnutý domácí brankař minul míč a Myšák nasměřoval míč do branky,ale slabé zakončení domácí obrana v klidu odvrátila.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem neudělat chybu.Nám se druhý poločas podařilo zvládnout dobře kdy jsme začali mít více ze hry a v 69´po centru do vápna v souboji s domácím brankařem byl důrazný Myšák od kterého se míč odrazil k volnému Voborníkovy který nezaváhal 0:1. V závěru utkání kdy jsme do hry pustili dva naše dorostence kteří oživili hru a svým důrazem znepříjemnili domácím snahu o vyrovnání.Utkání skončilo naší výhrou která je pro nás dost důležitá neboť tabulka je neustále dost vyrovnaná.V dalším utkání doma budeme muset tyto body potvrdit a mít tak možnost dát v samém závěru soutěže příležitost dalším hráčům se předvést .

Za bojovnost a snahu kterou naši hráči zúročili v body patří poděkování.