31.3.2018      19.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Lňenička V.(70´Zachař J.)  Holec I.(46´Novotný M.)  Sršeň M.Voborník P.(89´Hanus A.)

Zahálka P.

Šafek D.(85´Sklenář D.) Myšák L.(C)

Branky: 64´Voborník P., 81´Myšák L..

Žluté karty :

V sobotu jsme za deštivého počasí hostili doma celek z Třemošnice a kdo se podíval na tabulku musel vědět, že se jedná o další dost důležitý zápas. Hosté jsou sice v tabulce pod námi, ale tým, který disponuje kvalitními hráči, nedá nic zadarmo. Do zápasu jsme šli s cílem bodovat, jenže hosté se do nás pustili od úvodní minuty a během prvních deseti minut nás dost zatlačovali. Se štěstím jsme neinkasovali. Postupně jsme hru vyrovnali a ke konci prvního poločasu jsme si také vypracovali několik šancí, když Myšáka vychytal hostující brankař a nůžky Šafka reflexně vytáhl nad branku. Do druhého poločasu jsme šli s tím, mít více ze hry a vytvořit si šance. Jenže jak už to bývá nedáš dostaneš a v 63´ po rychlém proti útoku šli hosté do vedení 0:1. Naši hráči našli rychlou odpověď a v 64´ přímý volný kop Voborníka skončil v síti 1:1. Bylo jasné, kdo dá další branku, ten nejspíš vyhraje a oba týmy se snažily o vstřelení branky. V 81´ po jednom našem závaru, když hosté odvrátili od vápna míč, šel další centr na hranici vápna, kde si ho zpracoval Myšák a střelou k vzdálenější tyči dal na 2:1. Hosté se dál snažili a chtěli si vypracovat možnost na vyrovnání, ale naštěstí pro nás se už nic nestalo a připsali jsme si další důležité tři body.

Hostujícímu týmu patří uznání za rychlý kvalitní fotbal, který se odehrál bez karet.

Našim hráčům patří poděkování za bojovnost a odpracovaný výkon. Je nutné se připravit na další zápas, který odehrajeme ve Svitavách.