14.4.2018      21.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Kubový M.  Fogl B. Lebeda F.

Kubíček D. Krejza L. Voborník P. Zahálka P. Sršeň M.

Šafek D.  Myšák L.(C)

Střídání :67´Kubíček D.-Sklenář D., 77´Krejza L.- Kulhánek L.,

80´Voborník P.-Zachař J

Branky:

Žluté karty : 30´Zahálka P.,45´Voborník P.,53´Myšák L..

V sobotu odpoledne jsme hostili celek ze Slatiňan, který disponuje týmem, jenž by mohl hrát divizi, neboť je tvořen polo profesionály, jako jsou nejlepší střelec soutěže Kopecký, pak Vladyka s Rešetárem a další hráči, o které usilovaly i celky z druhé ligy. Náš tým se pokusil hrát ze zabezpečené obrany a čekat na chyby soupeře. Po prvních minutách, kdy se celky oťukávaly, zahrozili první hosté, když v 10´pokus Kopeckého Gerčák vytáhl na roh. Ve 12' jsme po pravé straně zahrozili, když Voborník hledal Šafka, ale tento pokus včas brankař hostů zneškodnil. V 15´přímý volný kop, hostující obrana míč srazila pro brankaře. V 19´po kombinaci se ke střele dostal Voborník, jeho pokus brankař hostů chytá. V 25´měli velkou šanci hosté, odvráceno na roh. V 34´jsme se dostali do zakončení,ale střelu na branku hostující hráč č.22 srazil rukou a odkopl mimo vápno.Ve 40´ Šafek získal svou bojovností míč, našel Voborníka, ten našel Zahálku a jeho pokus šel nad. Ve 45´nabídl standardní možnost hostům rozhodčí a Vladyka přímý volný kop využil, když vymetl Gerčákovi pravou šibenici - 0:1 a tak skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem pokusit se vyrovnat a v 52´Myšák na půlce vybídl Šafka do úniku, ale jeho pokus z levé strany skončil vedle branky. V 53´dostal žlutou kartu Myšák. V 54´ měli šanci hosté. V 55´ po dlouhém autu Lebedy srazil Myšák ve vápně na Zahálku, ale jeho pokus z první šel nad. V 61´ po levé straně unikl Sršeň, toho ve vápně faulovali a rozhodčí odpískal pokutový kop. K jeho rozehrání se postavil Myšák, ale jeho pokus brankař hostů vystihl a vyrazil mimo. V 65´se prosadili po levé straně hosté, když zkušený Rešetár proměnil 0:2. I když se naši hráči snažili, tak v 71´opět Rešetár zkušeně zakončuje 0:3. Naši hráči se i přes veškerou snahu do zakončení nedostali a naopak hosté v 80´a 89´, kdy Rešetár našel volného Kopeckého, navýšili na konečných 0:5. Naše hráče zlomilo neproměnění pokutového kopu a následná druhá branka soupeře. Hráčům nelze upřít snahu a bojovnost když do 65´ byli soupeři velice vyrovnáni, ale opět nás potopilo neproměnění šancí. Do dalšího zápasu se připravíme s cílem získat body a proměňovat šance.