13.10.2018      10.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Myšák L.(C)

Střídání : 60´Baborák J. - Šafek D., 88´ Kubový M. - Krejza L..

Branky: 65´ Myšák L..

Žluté karty :

V sobotu  za pěkného podzimního slunečného počasí jsme na domácím hřišti hostili celek z Třemošnic. Hosté byli na posledním místě tabulky takže povinnost velela plně bodovat. Od úvodního hvizdu to bylo vyrovnané utkání.Sice jsme měli první náznak šance my když Novotného pokus skončil na tyči.Poté měli dvě velké šance hosté které zneškodnil Gerčák.Do další šance zápasu jsme se dostali my kdy po kombinaci po pravé straně a následném centru hlavičkoval Myšák jeho pokus hostující brankař vykopl.Do konce poločasu se nic vážnějšího nestalo.                Do druhého poločasu jsme šli s cílem zví šít úsilí před brankou soupeře,ale nic se nedařilo až v    65´po kombinaci na levé straně našel Lebeda zcela volného Myšáka a ten proměnil 1:0.Kdo si myslel že soupeře do přehrajeme musel se mýlit.Soupeř zvýšil své úsilí a po naší chybě v             77´vyrovnal 1:1. To soupeři přidalo na sebevědomí a v 80´po rozehrání přímého volného kopu který sice Gerčák vytáhl na tyč,ale zcela volný hráč soupeře dorazil do prázdné branky 1:2. Naši hráči sice zvýšili úsilí a snažili se vyrovnat,ale soupeř nás už do žádné velké příležitosti nepustil.Soupeř vyhrál zaslouženě byl aktivnější a nebezpečnější od našich hráčů to byl nejslabší výkon podzimu a budeme se muset z prohry ponaučit a navázat na předešlé výkony abychom mohli pomýšlet na body a postoupit v tabulce výše.