18.8.2018      2.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Kubíček D.  Zahálka P. Sršeň M. Lebeda F.

Šabata M.    Novotný M.   Vondra J.

Myšák L.(C)

Střídání : 42´Kubíček D. - Pirkl T. , 72´Vondra J. - Sklenář D.,

76´ Pirkl T. - Šafek D..

Branky:

Žluté karty : 33´Zahálka P., 84´Coufal M., 89´Krejza L..

První domácí zápas v novém ročníku jsme odehráli proti celku z Lanškrouna a v sestavě se obě vili noví hráči Marek Coufal a Martin Šabata kteří už dříve ale oblékali náš dres.

Od úvodního hvizdu jsme byli aktivní a po obou stranách jsme soupeře přehrávali,ale bohužel bez přímého ohrožení soupeřovy branky.Postupem času se i soupeř dostal více do hry a měl šanci vstřelit branku. Po prvním poločasu po kterém jsme měli vést byl z naší snahy poměrně dobrý ,ale bohužel bez brankového efektu a jak se pak ukázalo bylo dost rozhodující.

Druhý poločas jsme se dál snažili dál o ohrožení soupeřovy branky,ale i soupeř se více dostal do hry a byl velmi nebezpečný a jeho úsilí bylo korunováno v 75´kdy vstřelil rozhodující branku 0:1.V samém závěru 88´soupeř zahodil pokutový kop a my tři vyložené šance,když dvakrát šel z pravé strany Šafek sám a v předposlední minutě po skrumáži se snažil prostřelit Sršeň .Utkání skončilo vítězstvím soupeře,ale našim hráčům nelze upřít snahu a bojovnost,ale budeme muset zvýšit střeleckou snahou a chuť jít za vítězstvím a body do tabulky.Další zápas jedeme odehrát do nedaleké České Třebové kde se nám snad podaří uspět a přivézt nějaké body.