29.9.2018      8.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                       Trkal T.

Krejza L.   Sršeň M.   Novotný M.  Lebeda F.

Šabata M.     Fikejz R.   Vondra J.

Myšák L.(C)

Střídání : 62´ Baborák J. - Vondra J., 76´ Šafek D. - Fikejz R.,

79´ Kubový M. - Krejza L., 88´ Sklenář D. - Myšák L..

Branky: 32´ Myšák L., 37´PK Myšák L., 44´Vondra J., 71´Myšák L..

Žluté karty : 27´Coufal M., 52´Sršeň M., 89´Novotný M..

V sobotu za pěkného podzimního počasí jsme hostili celek z Holic který v minulém kole doma porazil lídra soutěže a my jsme měli co napravovat z nevydařeného zápasu v Moravské Třebové. Od samého začátku jsme byli aktivní i když první šanci měl soupeř zvýšeným důrazem ve středu hřiště a kombinacemi po stranách zejména po pravé straně jsme si začali vytvářet šance.Ve 32´po pravé straně vysunul Fikejz Šabatu který centrem našel Myšáka a ten hlavou nezaváhal 1:0. Našim hráčům se začalo více dařit a v 37´po kolmice na Novotného který ve vápně zpětnou přihrávkou našel Fikejze kterého za cenu faulu hostující obránce zastavil.k pokutovému kopu se postavil Myšák a bezpečně proměnil 2:0. Další šanci si naši hráči vytvářeli,ale až ve 44´po další rychlé kombinaci po pravé straně kdy opět Fikejz vysunul Šabatu a ten centrem našel Vondru který se nemýlil 3:0.Po prvním poločasu jsme mohli být spokojeni a to nejen s naší hrou,ale i s tím že jsme své šance proměnili.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem přidat další branky a neinkasovat.Hosté do druhé půle nastoupili aktivněji měli větší důraz a drželi častěji míč na svých kopačkách,ale do žádné šance jsme soupeře nepouštěli.Postupně jsme si začali vytvářet šance a soupeřovu obranu více zatěžovali po kombinacích jak po pravé straně tak i po levé straně.V 71´kdy po kolmici středem hřiště na Fikejze který svým důrazem posunul opět na Šabatu který našel volného Myšáka jenž si položil hostujícího brankaře a téměř do prázdné branky zvýšil na 4:0. Po postupném prostřídání se do šance dostal Šafek,ale jeho pokus hostující brankař vyrazil.Až v samém závěru jsme udělali chybu v obraně a hosté upravili na konečný výsledek 4:1.Při vyrovnané tabulce je výhra důležitá. Za obětavý přístup a bojovnost patří naším hráčům poděkovat a popřát aby v další utkání navázali na dnešní výkon.