12.5.2018      25.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Myšák L.(C)

Branky: 18´Myšák L..

Žluté karty : 16´Śafek D.,85´Fogl B.,90´Myšák L..

Červané karty : 65´Krejza L.

V sobotu odpoledne jsme doma hostili celek z Hlinska.Ve vyrovnané tabulce nám to velelo bodovat. Úvod zápasu se odehrával spíše ve středu hřiště kdy nejprve naši hráči se snažili dostat do šance a pak i hosté.V 18´jsme rozehrávali přímí volný kop a Petr Zahálka poslal míč do vápna na hlavu Myšáka a ten se nemýlil 1:0.Sice jsme se dál snažili a nějaký náznak jsme měli,ale ve 25´jsme nechali před velkým vápnem samotného hráče a bylo vyrovnáno 1:1. Do konce poločasu jsme měli možnost jak my tak i hosté,ale skóre se neměnilo.

Do druhého poločasu jsme šli s tím abychom strhli vedení na naší stranu.Přes naše úsilí jsme vyrobili v 53´chybu a hosté trestali 1:2.Zlomový moment nastal v 65´kdy nejprve není odpískán faul na Krejzu,ale jeho následná reakce kdy jeho ostrý zákrok je potrestán červenou kartou.Hosté od té doby se snažili více držet míč a spoléhat na to že vyrobíme nějakou chybu kterou by potrestali.Do konce zápasu jsme i přes veškeré úsilí nic neproměnili a spíše se projevovala křeč ve finálních přihrávkách.Dnešní zápas se nám herně nepovedl a když se do toho přidá nepřesný rozhodčí (nepotrestaný úder loktem a ruka ve vápně). Uznání dobrého rozhodování patří AR2 Machovi ten přes své mládí předvedl kvalitní výkon.Našim hráčům  přejeme lepší herní výkon a střeleckou úspěšnost.