21.10.2017      11.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Šafek D. (87´Sklenář D.)

Myšák L.(C)

Branky: 63´ vlastní.

Žluté karty : 37´Holec I., 87´Lebeda F..

Za pěkného počasí jsme doma hostili celek z Heřmanova Městce.Před úvodním hvizdem oddíl popřál p.Zbrojovy k 75 narozeninám(dlouholetý rozhodčí,delegát a fanoušek našeho oddílu).Soupeři jsme chtěli porážku z jara.V úvodu utkání jsme začali dobře v 8´po centru Lebedy v šanci Kubíček,v 10´byl do průniku uvolněn Šafek ,ale brankař hostů včasným vyběhnutím zakončení zabránil,ve 12´po rohu a přihrávce Krejzy střílí  Holec nad.Vzápětí hosté naší obranu varovali když střelu Gerčák vytěsnil mimo branku,ale v 16´ po rychlém průniku po pravé straně střílí hosté vedoucí branku 0:1. Naši hráči se snažili o vyrovnání a několika kombinacemi jsme ohrozili obranu hostů,alek  finální přihrávce a zakončení jsme se nedostali.V 42´jsme špatně řešili hostující napadání naší obrany kdy hosté trestali 0:2.První poločas i přes snahu byl z naší strany špatný a hosté nás svou aktivitou potrestali.

Druhý poločas jsme začali aktivně ale hosté dobře bránili a snažili se o rychlé brejky.V 52´jsme svou aktivitou dostali do šance když byl překonán brankař hostů,ale střelu Šafka před brankovou čarou hostující obrana odkopla.V 63´po průniku po pravé straně odcentroval Kubíček a jeho centr si hosté srazili do branky 1:2. Naši hráči zvýšili snahu o vyrovnání a v 70´byl odpískán pokutový kop.K exekuci se postavil Holec,ale neproměnil jeho střelu brankař vyrazil.Dál jsme se snažili o vyrovnání,ale do finálního zakončení jsme se nedostali.Přes velkou snahu ve druhém poločasu jsme nedokázali překonat soupeřovu obranu, hosté se spoléhali na rychlé brejky které jsme v druhém poločasu pokryli ,ale chyby v první půli a slabá produktivita do zakončení nám neumožnila bodovat.Hráčům za druhý poločas patří poděkování,ale z chyb je zapotřebí se ponaučit a zlepšit úsilí do zakončení.