7.10.2017      9.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Kubíček D.(60´Šafek D.)    Krejza L.(88´C )   Kubový   M.Holec I.(84´Lněnička V.)

Myšák L.(C)(88´Prachař O.)

Branky: 18´a 63´Myšák L.,43´Holec I.(pen.),87´Lněnička V..

Žluté karty : 30´Krejza L.,76´Lebeda F..

V sobotu odpoledne za podzimního počasí jsme hostili v derby celek z Dobříkova.

Na začátku utkání byla odhalena pamětní deska Ing.Jana Vítka, který pro Choceňský fotbal udělal ve svém životě obrovský kus práce a zapsal se tak do historie oddílu. Při této příležitosti bylo vzpomenuto i na Jana Kotašku, který byl rovněž velkou osobností choceňského fotbalu.

Utkání jsme začali dost nervózně a dopouštěli jsme se nepřesností. Hostující tým se snažil našich chyb využívat a rychlí my průniky ohrožoval naší branku. V 18´špatnou rozehrávku hostů využil a s přehledem zakončil Myšák 1:0. Mohlo se zdát že naše hra dostane klid a budeme hosty přehrávat ,ale ve 30´jsme nechaly hostům možnost průniku do vápna kde rozhodčí odpískal pokutový kop.Hosté toho využili a srovnaly na 1:1. Na konci prvního poločasu po velkém průniku Lebedy měl možnost Myšák jenž trefil tyč ale míč se odrazil opět Lebedovy kterého hosté faulovaly a možnost zahrání pokutového kopu jsme měli my. K zahrání se postavil Holec a proměnil 2:1. V prvním poločasu měli hosté více ze hry a i možností v zakončení proto do druhého poločasu jsme vstupovali s cílem soupeře přehrát. Hosté se snažili o vyrovnání,ale naší branku ohrozili jen ze standardních možností.V 63´po levé straně kdy Sršeň uvolnil Novotného který potáhl míč a následně našel Myšáka který obešel brankaře hostů a zakončil do prázdné branky 3:1. Hosté se dál snažili ,ale v 87´po přesné kombinaci se do šance dostal Lněnička který zakončil 4:1. Přes utrápený první poločas jsme v zakončení byli úspěšný a doma zůstali 3 body. Za hru a bojovnost hlavně v druhém poločasu v pěkné divácké návštěvě patří hráčům poděkovat.