24.3.2018      18.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Lňenička V. ( 61´Kubíček D.) Kubový M.Zahálka P. Holec I. Šafek D.(68´Zachař J.)

Sršeň M. Myšák L.(C)

Branky: 30´Myšák L.,35´Zahálka P..

Žluté karty : 56´Šafek D.,71´Krejza L.,85´Zachař J..

V sobotu odpoledne jsme doma hostili na UMT silný celek z Chrudimi .Od samého začátku se hrál svižný fotbal.V 6´ Sršeň - rána šla nad. V 19´měli šanci hosté, také nad. Ve 20´po centru Zahálky šla střela Holce nad. Ve 24´ byl faulován Myšák ve vápně, následný pokutový kop Zahálky šel vedle. Ve 28´ jsme rozehráli roh, ale z rychlého brejku nás hosté potrestali 0:1. Za další dvě minuty Sršeň vybojoval ve středu hřiště míč, který poslal do strany na Holce ten křížnou přihrávkou našel Šafka, který poslal centr do vápna na Myšáka a ten proměnil 1:1. Ve 35´ po uvolnění napálil z voleje míč Zahálka a jeho rána skončila v síti 2:1. V následné minutě se nechal vykartovat hráč soupeře a konec poločasu hosté dohrávali o deseti. Přesto byli nebezpeční.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme pojistit vedení a soupeře k ničemu nepustit. K tomu jsme byli blízko ve 49´, kdy po rohu hlavičkoval Zahálka, ale jeho možnost skvělým zákrokem brankař hostů vytěsnil mimo. Hosté se rychlými kontry a standardními příležitostmi snažili vyrovnat, ale v 72´po zkratu jedno hráče soupeře, šli hosté do devíti hráčů v poli. Místo toho, abychom kontrolovali v klidu hru, hrálo se spíš v dost vysokém tempu a, i když jsme si vypracovali několik šancí, už se na stavu nic nezměnilo. Spíš nám několikrát zatrnulo, aby soupeř nevyrovnal. Přestože soupeř dohrával v devíti hráčích, v poli neustále ve vysokém tempu se snažil o vyrovnání. Pro nás výhra je cenná, neboť tabulka je dost vyrovnaná a musíme se připravit na další zápas. Za bojovnost a hru ve vysokém tempu patří hráčům poděkování.