28.4.2018      23.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Šafek D. Myšák L.(C)

Střídání : 73´Voborník P.- Holec I., 83´Šafek D.- Kubíček D..

Branky: 5´Šafek D., 42´Voborník P., 45´Myšák L..

Žluté karty : 44´Novotný M., 47´Zahálka P., 90´Sršeň M..

V sobotním utkání jsme doma hostili celek z České Třebové ( derby ). Do utkání jsme šli s cílem bodovat a protrhnout střeleckou smůlu. To se nám povedlo už v 5´, kdy Šafek dotíral na hostujícího brankaře, který udělal chybu a Šafek pohodlně skóroval 1:0. Za dvě minuty mohlo být vyrovnáno v šanci byli hosté, ale Gerčák vyrazil. Další možnosti přišly, když v 17´ po rohu těsně vedle hlavičkoval Krejza a v 19´ po centru Novotného těsně minul Myšák. Jenže jak se říká nedáš - dostaneš tak se i stalo, když v 21´ po nedorazu ve vápně hosté skórují 1:1. Ve 28´ hosté zahrozili a po závaru míč skončil vedle, ale ve 30´ po další chybě v obraně hosté skórují 1:2. Ve 37´ Myšák na půlce vybídl do úniku po levé straně Šafka, ale jeho pokus z úhlu byl z blokován. Ve 39´ po kombinaci zleva a centru Lebedy šla Šafkova rána nad a opět nedáš - dostaneš hned z proti útoku a nedůrazu ve středu hřiště hosté udeřili 1:3 a vypadalo to s námi špatně. Naštěstí ve 42´ po rohu přihrál Novotný Voborníkovi a ten snížil na 2:3. To zvedlo naše úsilí a v samém závěru poločasu šel do úniku zprava Šafek, jeho pokus obrana odvrátila, ale jen k Zahálkovi a ten posadil míč na hlavu Myšákovi a ten vyrovnal na 3:3. Tak skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem neudělat chybu a naopak strhnout vedení na naši stranu. Hrálo se více zodpovědně a čekalo se na nějakou chybu v 53´ po vysunutí Šafek po pravé straně, když přešel přes jednoho bránícího obránce, hledal nabíhajícího Myšáka, ale přihrávka byla prudká.V 65´po rychlé kombinaci na levé straně napřáhl Novotný na hranici velkého vápna, ale jeho pokus hostující brankář vytěsnil na roh. V 76´ byli v šanci hosté, když rozehrávali standardní možnost z půlky, ale Gerčák chytá. V 82´ byli v šanci hosté, střela šla nad. V 88´ po centru z levé strany před Kubíčkem odvrátili na roh. Po vyrovnaném utkání se šlo na penaltový rozstřel, v kterém jsme byli 100% a hosté jednou nedali, takže druhý bod jsme brali my, ale při dost vyrovnané tabulce bude záležet na každém bodu. Za bojovnost a nasazení patří hráčům poděkování a přání, abychom získávali další body.