24.3.2019      18.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Sestava:                                        Gerčák L.

Rozlivka M.

Střídání : 68´Eisner D. - Matějka R., 73´Rozlivka M. - Zachař J..

Branky:

Žluté karty : 87´Novotný M., 90´Krejza L..

V neděli odpoledne jsme doma na dobře připravené travnaté ploše hostili celek z České Třebové.Při pohledu na tabulku nám dávalo najevo že musíme plně bodovat.Do utkání jsme vstoupili aktivně,ale soupeř nedával našim hráčům moc prostoru a aktivně se snažil ohrozit naší branku.Do velké šance jsme se dostali naši hráči když po centru z pravé strany hlavičkoval z hranice velkého vápna Rozlivka jen do tyče.Naši hráči se dál snažili ,ale i hosté se dostali do šancí v jedné z nich šel téměř sám na našeho brankaře,ale jeho pokus Gerčák chytil.Poločas skončil bez branek.Do druhého poločasu jsme hostující tým trochu více zatlačili na jeho polovinu,ale naše pokusy končily na pozorné obraně hostů a nebo na našem slabém zakončení.Hosté postupně hru vyrovnaly a začali si také vytvářet šance.Postupem času bylo zřejmé že kdo vstřelí branku ten vyhraje.Bohužel v 83´po rychlé akci soupeř vstřelil branku 0:1 na kterou přes veškerou snahu nepodařilo vyrovnat.Našim hráčům nelze upřít snahu ani bojovnost vždyť soupeře jsme ohrozily vícekrát než on nás,ale my se trápíme v koncovce.Jenže ta je pro zisk bodů důležitá tak snad se štěstí otočí k našim hráčům čelem a budeme získávat potřebné body.Další zápas nás čeká v Heřmanově Městci.