Datum:                         7.10. 2012

Branky: 80' Nováček

ŽK: Bajzík, Šabata, Novák, Kodýtek
ČK: Kodýtek

Průběh utkání:
  Na herně vyrovnaném prvním poločase se hrubě podepsal hlavní rozhodčí Budina neoprávněným vyloučením Kodýtka ve 30'min. Ve druhém poločase v 54' výkon rozhodčího vyústil velice spornou penaltou proti hostím. Pravděpodobně to byla pro domácí jediná možnost, jak mohli vstřelit branku proti našemu výborně chytajícímu brankáři. Stále jsme se snažili chodit do brejku, což se zdařilo v 80' min, kdy se k míči dostal Šabata, prostrčil míč na Nováčka a ten nezaváhal a vyrovnal na 1:1 střelou k pravé tyči. Šance byly na obou stranách, ale domácím se nedařilo prosadit přes naši dobře fungující obranu. Zápas tedy skončil nerozhodně. V penaltovém rozstřelu, který po 5 penaltách byl stále nerozhodný 2:2, se muselo pokračovat až do rozhodnutí. Úspěšní byli Šabata a Kroupa. Rozhodující penaltu proměnil neuvěřitelnou střelou Bárta, domácí pak nastřelili pouze břevno. Opět jsem tedy zvítězili na penalty 3:2. Penalty jsou naše specialita. Nejlepším hráčem hostí byl Čechlovský, který přiváděl domácí svými zákroky k zoufalství a pak chytil 3 penalty.