16.7. 2013 Přátelské utkání - hráno v Jaroslavi.

Sestava:                               Trkal

Coufal (Beznoska) Baborák        Chleboun(Kaplan)             Eisner

Hrubý(Smejkal)     Kopecký(Rozlívka)            Krpata           Šabata(Sloupenský)

Fikejz(Konárek)     Souček

Branky: Fikejz 2, Šabata, Souček

Za pěkného slunečného počasí jsme odehráli kvalitní přípravné utkaní na velmi dobře připraveném hřišti v Jaroslavi. Hned od úvodu jsme se snažili o držení míče na našich kopačkách a postupnou kombinační hrou ohrožovat bránu soupeře. To se nám dařilo a minimálně jsme soupeře pouštěli do hry. Již v 11. min. po přesné přihrávce Kopeckého na Fikejze, který na hranici velkého vápna si již věděl rady a blafákem na brankáře zakončil do prázdné brány 0:1. Soupeři jsme nedovolili kombinovat a aktivní hrou a napadáním jsme získávali míč pod svoji kontrolu. V 16. min. převzal na polovině soupeře míč Šabata a individuální akcí se dostal až před brankáře, který mu střelu vytěsnil a dobíhající Souček zakončil do prázdné brány 0:2. Ve 22. min. se rodil třetí gól, kdy na půli hřiště vybojoval Kopecký míč a přesně vysunul Šabatu, který přehodil brankáře domácích 0:3. Po té jsme kontrolovali hru a jen zřídka jsme soupeře pouštěli do šancí. Ve 37. min. jsme sehráli nejhezčí akci zápasu. Po vyšachování obrany na pravé straně odcentroval Kopecký přesně na hlavu Součka a ten vrátil zpět na naběhnuvšího Fikejze, který trefuje padající míč z voleje přesně k tyči 0:4.

Do druhého poločasu jsme vystřídali a snažili jsme se o stejnou hru jako v první půli. Za zmínku stojí jen šance domácích v 60. min, když přesný pas za naši obranu domácí útočník nedokázal proměnit. Včasným vyběhnutím Trkal tuto šanci zneškodnil. V 65. min vybojoval míč u postraní čáry Beznoska a přesným centrem našel hlavu Součka, který z hranice penalty nedokázal přesně zakončit. Až v 80. min. se domácí dočkali a přesnou střelou k tyči snížili na 1:4.