Mladší přípravka na mistrovském turnaji ve Verměřovicích - 13.10.2012

Choceň - Sopotnice 1 : 12 ( 1 : 6 ) branky: Tupec
  - Králíky - ČV 2 : 8 ( 1 : 5 ) branky: Tupec, Michajlow
  - Verměřovice 4 : 3 ( 2 : 3 ) branky: Michajlow 2x, Kužma 2x

Sestava: Slovák Jáchym, Perout Felix, Kužma Filip, Martinec Jiří, Tupec Leoš, Nedvěd Patrik, Mencák Voljtěch, Mošner Jan, Michajlow Dominik, Šíma Daniel, Opařil Petr

Průběh turnaje:

V prním zápase turnaje jsme nastoupili proti týmu ze Sopotnice (celkovému vítězi turnaje), kterému jsme podlehli 1:12, kdy čestný gól Chocně vstřelil nejmladší hráč turnaje Leoš Tupec. Dalším soupeřem bylo mužstvo Králíky - Červená Voda, proti kterému jsme předvedli bojovný výkon, kterým jsme místy smazali i velký věkový rozdíl soupeře. Na závěr turnaje výkon našeho týmu gradoval, když jsme dokázali porazit domácí tým Verměřovic 4:3. Prohrávali jsme již 0:2, ale kluci dokázali zápas otočit a hlavně vítězství udržet až do konce. Vypadalo to, že snad zápas ani neskončí, když domácí rozhodčí nakonec nastavil druhý poločas o celých 5 minut.

Jel jsem na turnaj s obavami, aby kluci moc neprohráli proti silným A týmům. Ale dokázali v takto mladé sestavě konkurovat a nakonec i vyhrát. Chválím všechny za statečnost.        Pavel Nedvěd, trenér