Mistrovský turnaj elévů v Chocni Na Parapleti - 27.10.2012

Výsledky turnaje konaného 27.10.2012 v Chocni

branky:

Choceň – Dobříkov 3:0 kont.

branky:

Sestava: Novotný Šimon, Štancl Pavel, Netolický Jan, Dostál Adam, Sopoušek Jáchym, Kozel Jan, Trkal Filip, Kopecký Šimon, Trkal Jakub

Již za chladného počasí jsme odehráli poslední mistrovský turnaj v domácím prostředí v Chocni. Turnaj byl malinko zkomplikován tím, že nepřijel omluvený tým ze Skutče a jak se později ukázalo, nedostavil se ani Dobříkov, který neměl tu slušnost se alespoň omluvit.

Tak jsme si zahráli pouze s Třemošnicí, která jako jediná vážila dalekou cestu až k nám. Zápas začal pro nás velmi dobře. Již z prvního útoku jsme vstřelili vedoucí gól Jáchymem Sopouškem a tento bombér zůstal při střelecké chuti a do poločasu vstřelil ještě čtyři branky. Ve druhém poločasu se pak trefil ještě dvakrát Jan Netolický a zápas tak skončil našim vítězstvím 7:2.

A protože se nedostavili další soupeři, zahráli jsme si s Třemošnicí ještě přátelsky jeden zápas. A ten jsme také vyhráli, ale pouze 1:0 brankou Jáchyma Sopouška.

Tímto jsme uzavřeli podzimní část soutěže a můžeme se v klidu připravovat v tělocvičně na jarní část. Děkujeme také chlapcům za dobrou docházku na tréninky a věřme, že na jaře budeme pokračovat se stejným elánem a nadšením jako na podzim.