Datum:                         16.6. 2013

Branky: Boudová, Němcová, Nedvědová
ŽK: Renzová
ČK: 0

Průběh utkání:
  V dohrávce odloženého utkání jsme na již vyschlém hřišti odehrály kvalitní utkání. Domácí hráli pěkný fotbal, ale my jsme měly více ze hry. Dařila se nám kombinace a dostávaly jsme se do spousty šancí. Jako již tradičně jsme je ale neproměňovaly. Domácí vedli 1:0 ze standartní situace, poté se do poločasu trefila pouze Boudová střelou k tyči. Ve druhém poločase zvýšila Němcová po krásné přihrávce za obranu od Stodolové a přes nespočet tutových šancí jsme až do 90' min vedly pouze 2:1, kdy ze standartní situace zvyšovala na konečných 3:1 Nedvědová. I domácí měly několik šancí, které zneškodnila Součková. Díky patří celému týmu za tento zápas i celou odehranou sezonu, kterou končíme na 3.místě.