Rychtaříková   Kupková(46' Stoklasová)   Nedvědová(46 'Horáková)   Syrová P.(81' Syrová K.)

ČK: 0

Průběh utkání:
V 8' min se trefuje Rychtaříková po přesné přihrávce Denisy Kupkové.
Ve 12' min jdou hosté sami na naši brankářku a ta skokem pod nohy míč chytá.
Ve 20' min se uvolňuje Renzová po levé straně, centruje do vápna a Nedvědová neuvěřitelně zahazuje vyloženou šanci.
Ve 23' min Kupková zatahuje míč do vápna, přihrává Němcové, ale ta tutovou šanci zakončuje tak špatně, že brankářka hostí hladce chytá.
Ve 29' min střela Rychtaříkové vyražena jen na roh.
Ve 40' min Kupková sama před brankářkou hostí opět zahazuje vyloženou šanci, míč jde pouze do brankářky, o minutu později stejná hráčka přihrává před branku, ale míč netrefila přesně a nabíhající Rychtaříková na něj nedosáhla.
První poločas končí jen 1:0 pro domácí, škoda 6 neproměněných vyložených šancí a díky vynikajícím zákrokům Součkové.
V 60' min sólo Syrové P. od půlky, kdy prošla přes 3 hráčky, zakončeno jen vedle branky.
Až v 83' min Renzová útočí, její zakončení vyráží brankářka a dobíhající Němcová chladnokrevně proměňuje.
Po nekolika změnách ve druhém poločase ukázala naše mladá děvčata, že umí bojovat, z nových hráčekpředvědla hlavně Stibůrková, jak se rychle běhá a po hřišti se pohybovala jako "motorová myš".