Datum:                         27.10. 2013

Branky: 24' Flidrová

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  Od začátku se utkání hrané na těžkém terénu vyznačovalo spíše bojovným výkonem, než pohlednými akcemi na obou stranách. Ve 24' minutě jsme se ujali vedení dalekonosnou střelou Barči Flidrové, ale soupeř ve druhém poločase vyrovnal a protože se do konce utkání již nikdo střelecky neprosadil, skončil zápas zaslouženou remízou.

Žáci starší:   Ústí nad Orlicí - Choceň 6 : 2

Ústí na nás doslova vlétlo, a než jsme se vzpamatovali, tak jsme prohrávali 4 : 0  To byla necelá 20min. !  Takový začátek utkání, jsme asi ještě nezažili. Naše improvizovaná defenzíva nevěděla co má dělat s rychlými útočníky domácích. Dali jsme hráčům Ústí tolik prostoru, že si dělali prakticky co chtěli a my jsme jen sporadicky vystrkovali růžky.

Teprve až v poločase, po důrazné domluvě jsme hru trochu vyrovnali a dali i nějaké branky. První dal po pěkném úniku Sklenář a druhou po střele z dálky Kaplan. Co to bylo ale platné, když domácí vždy snad do minuty  co jsme dali gól, tak skórovali také. Bohužel jsme si toto utkání prohráli už vlastně v půli první.

Doufejme, že si z tohoto zápasu  vezmeme ponaučení a takhle katastrofální začátek už nedopustíme.

SETAVA :  SOUČKOVÁ, ZACHAŘ, ONDEJČÍK, KAPLAN, KUŽMA, CHALOUPKA, NOVÁK, MATĚJKA, SKLENÁŘ, MAREŠ, BENEŠ

STŘÍDALI : VACEK, SUCHÁNEK

BRANKY : SKLENÁŘ, KAPLAN