Datum:                         8.9. 2013

Sestava: Chytil L.
  Flidrová B.   Ondejčík M.   Svoboda J.   Dostál J.   Fikejz M.
  Škraňka J.   Chytil A.
  Kopecký T.   Šeda R.   Hojný E.   Gerčák M.   Brokeš J.

Branky: 16' Fikejz, 19' Dostál J., 33' Fikejz, 44' Škraňka, 48' Dostál J., 59' Gerčák M.

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  Po celé utkání jsme byli lepším týmem a po zásluze vyhráli.

Žáci starší

Přelouč - Choceň 3 : 0

Bohužel jsme nenavázali, na dobrý zápas s Lanškrounem a v Přelouči jsme ztratily všechny body.

Přitom to vypadalo, že by jsme zde mohli uspět. V první půli byla hra sice vyrovnaná, ale radovat z vedení jsme se mohli rozhodně spíše my. Neproměnili jsme však vyložené příležitosti ke skórování, především díky výkonům brankáře Přelouče a pokud jsme překonali i jeho, tak ho na brankové čáře zastoupil spoluhráč......A protože ani soupeř gól nedal skončila první půle 0 : 0

Druhá půle začala smolně už v kabině, kde nám ohlásil zranění náš kapitán M. Sklenář a musel vystřídat. Byla to v té chvíli pro nás pohroma, protože Míša znamenal pro Přelouč největší nebezpečí a svými fyzickými parametry, alespoň trochu korigoval rozdíly mezi naším týmem a týmem soupeře. Přelouč měla opravdu více urostlých hráčů, někteří až o hlavu převyšovali ty naše. To se muselo  během času projevit....První branka padla po závaru před naším vápnem, kde se náhodou dostal k míči útočník domácích a zcela osamocen nedal vyběhnuté Lence v naší bráně šanci. 1 : 0  To byla ledová sprcha  pro naše naděje...Druhý gól zcela vyplynul z únavy a přetíženosti naší obrany, protože hráč domácích který se dostal k míči tělem celkem lehce odstavil našeho obránce a měl cestu na naší branku volnou. 2 : 0  A třetí branka padla podobně...  3 : 0 My už jen stačili  nastřelit tyč Kulhánkem, ale to bylo vše. Nezbývá, než doufat, že již tuto středu, budeme doma bodovat z Mor. Třebovou.

SESTAVA  :  SOUČKOVÁ, NOVOTNÝ, MAŘEŠ, VODA, BENEŠ, KULHÁNEK, SKLENÁŘ, CHLALOUPKA, NOVÁK, SUCHÁNEK, MATĚJKA

STŘÍDALI : ZACHAŘ, VACEK, KAPLAN, DOSTÁL