Datum:                         30.3. 2013

Branky: 27', 59' Šimek

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  V prvním utkání jara se začalo hrát ve svižném tempu a naši kluci několikrát výborně zakombinovali, ale bohuže nastřelení několika tyček soupeř z brejku potrestal vedoucím gólem. Naštěstí se do konce poločasu podařilo vyrovnat Samčou Šimkem. Druhou půli jsme zahájili opět nastřelením brankové konstrukce (celkem šestkrát!) a po místy drtivém tlaku v předposlední minutě rozhodl utkání opět Samča Šimek vítězným gólem ve velice kvalitním zápase. Našim hráčům patří poděkování za předvedený výkon.

Žáci starší:

Choceň - Ústí nad Orlicí 10 : 0

30. 3. 2013

První mistrovské utkání jara se nám nebývale vydařilo. Hrálo se ne UMT, což je téměř hrob pro kombinační fotbal a rozhoduje spíše rychlost a důraz. A hlavně v těchto dovednostech jsme byli především v první půli mnohem lepší. Velmi dobře se projevili naši ofenzivní hráči, především Ďurač, Šafek a Sklenář, kteří sázeli soupeři jeden gól za druhým. Také obrana, až na drobné chybičky pracovala spolehlivě.

Ústí k nám přijelo evidentně v slabší sestavě než mělo na podzim, protože byli pro nás vždy vyrovnaným soupeřem. To byl jistě jeden z důvodů, proč skončil 7 : 0 již první poločas.

Druhá půle, kterou z neznámých důvodů, máme vždy slabší, se opět našim hráčům moc nevydařila. Přestože dali ústeckým ještě tři branky, tak fotbalově tato část utkání vyšla lépe soupeři, který nic nevzdával a bojoval stracený zápas až do konce, za což ho musíme pochválit.

Pro nás bylo toto utkání v mnohém poučením, ale i dobrým rozjezdem do jarní soutěže, která právě začíná........

Děkujeme hráčům, za bojovnost a chuť zvítězit a skupině Krucipusk, která nás v kabině náležitě nahecovala. :-)

SESTAVA : DOČKAL, MAREŠ, NEDVÍDEK, NOVOTNÝ, CHALOUPKA, KUBOVÝ, SKLENÁŘ, HANUS, ŠAFEK, ĎURAČ, KAJSRLÍK

STŘÍDALI : REJMAN, KOPŘIVA, PLCH

BRANKY : 4 - ĎURAČ, 3- ŠAFEK, 2- SKLENÁŘ