Žáci prohráli v Lanškrouně 13.4.2014

Žáci starší

Náš zápas v Lanškrouně, ani jinak dopadnout nemohl. Odjeli jsme se 6 hráči.Což nepamatujeme. Zbytek, jsme doplnili z ml. žáků, kteří ač bojovali statečně, tak ve výsledku nebyla možnost uspět.

První poločas jsme prohráli pouze 1 : 0 a i to jen díky trestnému kopu. Druhá půle dopadla přesně podle předpovědi. Fyzicky jsme začali zaostávat a byli jsme za to potrestáni dalšími třemi brankami. Bohužel hráči st. ročníku nepodali dobrý víkon, tak že jsme branku domácích prakticky neohrozili. Proto bych zde chtěl poděkovat, především ml. žákům, kteří nastoupili za nás a např, Šimek a Fikejz už měli jeden zápas den předtím za Pardubice.

SESTAVA : Součková, Novotný, Kopecký, Fikejz, Šimek, Zachař, Sklenář, Beneš, Mareš, Kvasnica,

Průběh utkání:
  Za deštivého a chladného počasí jsme zápas odehráli ve vlažném tempu a proti kvalitnímu soupeři nám vázla rozehrávka a pouze s nakopávanými míči jsme soupeře téměř neohrozili. Nutno dodat, že nám chybělo několik hráčů základní sestavy, načež několik přítomných odehrálo i část utkání za starší.