Datum:                         11.9. 2013

Branky: 21' Fikejz, 37' Chytil A.

ŽK: 0
ČK: 0

Průběh utkání:
  Proti houževnatě bránícímu soupeři jsme se dlouho nemohli střelecky prosadit a po ojedinělé akci hostí jsme prohrávali 0:1. Ijala se až dalekonosá střela Martina Fikejze a protože naše další šance zůstaly nevyužity, šlo se do šaten za stavu 1:1. Druhý poločas naši kluci opět předváděli dobrý fotbal se spoustou šancí, kterépochytal hostujécé brankář. Nestačil však na hlavičku "dlouhána" Aleše Chytila, která rozhodla o naší výhře 2:1.

Žáci starší:   Choceň - Mor. Třebová 1 : 0

Velmi vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli šťastnější.

V první půli se mužstva více méně " oťukávala" a sporadické střely na obou stranách spolehlivě likvidovali brankáři. Druhá půle začala stejně a pomalu to vypadalo, že se nic mimořádného nestane a týmy se rozejdou bez branek. Jenže to by se nesměl v 15.min. druh. poločasu dostat k zakončení D. Beneš, který si z rohu velkého vápna všiml vyběhnutého brankáře, a ukázkovým lobem mu uklidil míč k vzdálenější tyči. 1 : 0  Moravská pak vrhla vše do útoku a v našem vápně začalo být horko. Hlavně jejich rohy znamenali velké nebezpečí a místy při nás stálo jen štěstí......

Nakonec jsme se radovali z vítězství my, ale musíme sportovně přiznat, že remíza by byla spravedlivější....

SESTAVA :  SOUČKOVÁ, NOVOTNÝ, MAREŠ, VODA, MATĚJKA, CHALOUPKA, FLÍDROVÁ, NOVÁK, KUŽMA, BENEŠ, KULHÁNEK

STŘÍDALI : ZACHAŘ, KAPLAN, VACEK, SUCHÁNEK