3.9.2017      4.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Lňenička V. ( 59´Šafek D.) Kubový M.(78´Kubíček D.) Holec I. ( 87´Hanus A.)   Novotný M.

Sršeň M.     Myšák L.(C)

Branky: 65´Lebeda F.,81´Myšák L..

Žluté karty : 47´Novotný M..

Nedělní utkání v Třemošnici začali lépe domácí tým který chtěl konečně plně bodovat a měli v úvodu více míč pod kontrolou a možnost rozehrání dvou rohů. V 6´se po levé straně dostal do brejku Novotný který našel Myšáka ale jeho snahu domácí z brankařem znemožnili.Ve 14´domácí nás dostali pod větší tlak který jsme s velkým úsilím zvládli.Další šanci domácích byla v 36´kdy teč ovanou střelu  Gerčák vytáhl na roh a ve 45´další možnost Gerčák chytá.První poločas byl pod větším držením míče domácích ,ale i naší hráči se snažili dostat do šancí. Druhý poločas začal lépe pro nás kdy jsme měli hned v úvodu možnost třech rohových kopů.V 53´se do brejku dostali domácí naštěstí vše v čas vyřešeno.V 55´po pravé straně zatáhl Sršeň a přes Myšáka se dostal míč k Novotnému a jeho střelu domácí brankař vytáhl na roh.V 60´se domácí dočkali kdy po kombinaci se dostali až do vápna kdy nekompromisně prostřelili Gerčáka 1:0. Domácí byli na koni,ale naši hráči se snažili o odpověď a v 65´se po zaváhání domácího brankaře dostal Lebeda a vyrovnal na 1:1. Další větší vzrušení bylo za další čtyři minuty kdy se domácí hráč vehementně dožadoval pokutového kopu,ale jeho vehementní úsilí spojené s nespokojeností rozhodčí odměnil červenou kartou.I v deseti hráčích se domácí snažili ohrožovat naší branku,ale v 81´z pravé strany nacentroval Krejza a jeho centr našel Myšáka který hlavičkoval do proti pohybu brankaře 2:1.Domácí byli zmrazeni ale snažili se vytvořit šance které naštěstí nedokázali dotáhnout do brankových příležitostí a cennou výhru jsme udrželi.Pro domácí tým prohra byla smutná protože po celý zápas hráli kvalitní a pohledný fotbal. Našim hráčům za velkou snahu a odvedený výkon patří poděkování. Je zapotřebí se připravit na následné domácí utkání ve kterém by jsme měli potvrdit výhru z venkovního utkání.