Muži v Poličce 4.6.2017

Z Orlického Deníku

SK Polička - FK Agria Choceň 3:2

Domácí mohli do zápasu nastoupit přece jenom ve větším klidu. Což jim v herním projevu zřetelně pomohlo, alespoň ve vydařeném prvním poločase to bylo patrné. Účet otevřel ze sólového úniku T. Mbah, po pěkné kombinační akci zvyšoval na 2:0 Mužík. Zato nástup do druhé půle byl pro domácí tým jako z černého snu, během sedmi minut bylo totiž vyrovnáno. Myšák nejprve lobem snížil, na 2:2 poté dával Holec z pokutového kopu. Nakonec ale byla Polička šťastnější, v 84. minutě rozhodl přetahovanou Pazdera hlavou po Navrátilově centru.   (bed, rh)