11.11.2017      14.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Krejza L.  Lňenička V. ( 69´Šafek D.) Kubový M. Holec I. Novotný M. ( 75´Kubíček D.)

Sršeň M.

Myšák L.(C)

Branky:

Žluté karty : 40´Krejza L., 51´Lebeda F..

Předposlední zápas podzimu jsme odehráli v nedaleké Litomyšli . Do utkání jsme šli s cílem bodovat a potvrdit zlepšeny výkon z posledních dvou zápasů. Domácí tým hned od úvodu dal najevo že body nedá lacino a několikrát pohrozil po stranách sice bez zakončení.Jako první jsme ohrozili my když střelu Myšáka k zadní tyči brankař domácích vytáhl na roh,ale místo další aktivity jsme nechali hrát domácí a ty ve 14´trestali když využili rychlí průnik po pravé straně 1:0.Místo abychom zvýšili snahu byli jsme všude pozdě a ve 20´měli domácí další možnost.Naši hráči nemohli najít správný rytmus v kombinaci a v 31´jsme domácím umožnili velkou šanci ,ale ti trefili jen břevno a ani z dalších dvou dorážek neuspěli.Do konce poločasu se už nic vážnějšího nestalo.

Druhý poločas jsme chtěli stav utkání otočit,ale do šance se dostali domácí.I přes zvýšené úsilí,větší důraz a snahu jsme se do zakončení nedostávali spíš s přibývajicím časem kdy jsme otevřeli hru začali domácí tým více ohrožovat naší branku a jen jejich trisní zakončení nenavýšili stav utkání,když trefili břevno,několikrát minuli a nebo pochytal Gerčák.Domácí vyhráli zaslouženě byli aktivnější a měli dost možností na vstřelení branky,my jsme domácího brankaře ani pořádně neohrozili .Naši hráči budou muset na toto nevydařené utkání zapomenout a navázat na předešlá utkání kdy z nich sršela bojovnost a touha po vítězství.