15.10.2017      10.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Novotný M. ( 84´Prachař O.)

Myšák L.(C)

Branky:

Žluté karty : 67´Myšák L., 68´Krejza L..

V neděli za slunného počasí jsme nastoupili na hřišti v Hlinsku,ač hřiště dobře připravené terén byl dost měkký a na pohyb náročný.Od úvodního hvizdu domácí hráči dali najevo že tady se o body budeme muset porvat,ale už druhá minuta rozhodla jaký bude průběh utkání.Ve vápně byla odpískaná penalta a domácí kapitán ji ve 3´utkání proměnil.Domácí tým hrál po celý první poločas jednoduchý fotbal když kolmicemi do stran přecházel do rychlých průniků. Naše obrana přes úvodní problémy vše ubránila a v samém závěru jsme domácí tým dostali pod větší tlak,ale naše zakončení byli buď sraženy a nebo střela šla mimo branku.

O poločase jsme udělali jednu změnu a úvod druhého poločasu jsme drželi domácí tým na jeho polovině,ale bohužel bez nějaké větší šance.Dalším velkým momentem utkání byla 68´kdy domácí tým vstřelil druhou branku.Do konce zápasu jsme i přes snahu domácí branku neohrozili a domácí tým který na těžkém terénu hrál jednoduše vyhrál 2:0. Našim hráčům nelze snahu upřít i bojovnost tam byla za to jim patří poděkovat,ale v produktivitě zakončení jsme selhali.Na další zápas je zapotřebí lépe se připravit a zlepšit finální možností v zakončení.