9.9.2017      5.Kolo  Tapnet Krajský přebor

Hanus A.(67´Sklenář D.) Kubový M.(77´Šafek D.) Holec I.(88´Prachař O.) Novotný M.(56´Kubíček D.)

Sršeň M.  Myšák L.(C)

Branky: 7´Hanus A.,33´Myšák L.,86´Šafek D..

Žluté karty : 38´Lebeda F.,78´a 90´Myšák L.,88´Holec I..

Červená Karta: 90´Myšák L.

V sobotu odpoledne jsme hostili celek ze Svitav s cílem potvrdit výhru z Třemošnice.

Vstup do utkání se nám nepovedl, když ve 2´po rychlé kombinaci po pravé straně hosté  prostřelili Gerčáka 0:1. Hosté chtěli okamžitě zvýšit vedení,ale naší hráči se rychle z inkasované branky oklepaly a v 7´po centru Novotného vyrovnal Hanus 1:1. V 26´po napadání rozehry hostů se k míči dostal Holec, který chtěl pře lobovat brankaře hostů, ale bez úspěchu. Ve 29´ po levé straně Novotný uvolnil Lebedu, který ostrým centrem našel Myšáka a jeho hlavičku se štěstím brankař hostů vytáhl na tyč. Ve 33´jsme rozehrávali rohový kop Holec rozehrál a míč mezi několika hráči doputoval k Myšákovy, který prostřelil brankaře hostů 2:1. Do konce poločasu se už nic nezměnilo.

Do druhého poločasu jsme s cílem neinkasovat hra byla vyrovnaná,ale postupně více ze hry měli hosté a v 53´měli vekou šanci kterou Gerčák chytá. Hosté nás pak ještě více drželi na naší polovině a snažili se o vyrovnání a v 66´jsme po pravé straně zahrozili i my. V 70´se po levé straně uvolnil Lebeda který hledal Myšáka jenž jeho úmysl nevystihl správně.Hosté se dál snažili držet nás na naší polovině,ale naší hráči se snažili o rychlé výpady do obrany hostů.V 86´velmi dobře hrající Lebeda na polovině vybojoval míč a po průniku naservíroval brankovou příležitost pro Šafka který prostřelil brankaře 3:1.Do konce utkání jsme výsledek už pohlídali jen v poslední minutě po druhé žluté kartě a následné červené dohrál Myšák. Až na zaváhání v úvodu utkání dokázali naši hráči předvést pěkný bojovný výkon za který jim patří poděkování. Další zápas hrajeme ve Slatiňanech, na který je zapotřebí dobře se připravit.