13.5. 2017             25. Kolo Tlapnet krajského přeboru

Kubový       Holec           Sršeň         Voborník      (76. Baborák)      Hanus (21. Prachař)

Myšák       Šafek (84. Sklenář)

Branky: Myšák, Voborník

Žlutá karta: Gerčák, Synek

Stále v oslabené sestavě jsme hrdě odolávali zdatnému soupeři z Holic, který hrál v prvním poločase uvolněně, a my jsme toho dokonale využili. Nejprve Myšák proměnil penaltu 1:0, hosté za deset minut odpověděli vyrovnáním. My jsme se však střelou Voborníka k tyči ujali do poločasu vedení 2:1. Druhý poločas hosté přidali na obrátkách a dvěma góly otočili skóre ve svůj prospěch na konečných 2:3.