Branky: 32' Fikejz 0:1 - přihrávka Šabata

Smolné utkání pro Choceň.

Tabulka

Článek z Orlického Deníku:

Vysoké Mýto – Choceň 3:1
V sobotním zápase zahájili Mýtští derby se sousední Chocní velmi opatrně. První větší šanci měli hosté díky Hrubému, ale Černík byl pozorný. Domácí odpověděli ve dvanácté minutě. Po faulu kopal přímý kop Podmajerský a jeho střela šla těsně vedle. Choceňští měli velkou příležitost po chybě obrany, ale Souček šanci nevyužil. Vysokomýtští se dostali do dobré akce až po delší době, ale Podmajerský mířil jen do brankáře hostí. Ve 32. minutě přišel pro domácí trest, když velkou chybu v obraně potrestal střelou z velkého vápna Fikejz – 0:1. Odpověď svěřenců Milana Ujece byla však velmi rychlá. O dvě minuty později se trefil Kopřiva – 1:1.
Druhý poločas začali hosté opět lépe a dobrou příležitost měl nejlepší hráč hostí Fikejz. V 72. minutě přišla odpověď a z pětadvaceti metrů se k tyči trefil po pěkné střele Konečný a domácí se dostali do vedení 2:1. Následně přišel velký tlak ze strany Vysokého Mýta, ale bohužel pro něj bez gólového efektu. Podařilo se to čtvrt hodiny před koncem, když Sklenář zvýšil na 3:1. Domácí útočník měl ještě velkou šanci na navýšení skóre, ale tu jednoduše řečeno zazdil. Ve středu čeká hráče V. Mýta odložené utkání s Cerekvicí.