Mladší přípravka zakončila rok vítězstvím na halovém turnaji v Libchavách 14.12.2013

- Libchavy B 6 : 0 ( 3 : 0 ) branky: Kozel 3x, Zach 2x, Šmerda

Sestava: Slovák Jáchym, Martinec Jiří, Nedvěd Patrik, Vítek Milan, Šmerda Samuel, Šeda Josef, Kozel Jan, Sopoušek Jáchym, Zach Tomáš
Průběh turnaje:
  Mladší přípravka zakončila rok 2013 na turnaji v Libchavách. Tento velice pěkný turnaj byl pořádán pro hráče r.2005 a mladší. V prvním utkání jsme se potkali s týmem České Třebové, kdy jsme se hned od začátku ujali vedení. Po nahrávce Patrika Nedvěda otevřel skóre Jan Kozel. V zápětí si oba svou spolupráci zopakovali, kdy po rohovém kopu Patrika zvýšil Honza na 2:0. Začátkem druhého poločasu jsme inkasovali jedinou branku utkání, v zápětí však uzavřel skóre zápasu pěkným gólem na 3:1 Jirka Martinec. Druhý zápas v turnaji, jak se později ukázalo, byl zároveň utkáním o první místo, když se proti našemu týmu postavilo mužstvo Libchav A. V herně vyrovnané první půli se podařilo soupeři jednou skórovat. V druhé půli jsme brzy ještě jednou ikasovali, ale po dvou brankách Honzy Kozla a jedné Jáchyma Sopouška jsme zápas otočili v náš prospěch a zaslouženě vyhráli 3:2. Třetí v pořadí jsme změřili síly s týmem Libchav B. V zápase jsme herně zcela dominovali a po třech brakách Jana Kozla, dvou Tomáše Zacha a jedné Sama Šmerdy jsme opět zaslouženě zvítězili 6:0. Poslední zápas jsme sehráli proti týmu Řetové, kdy jsme opět zcela ovládli hru a po dvou brankách Jana Kozla, dvou Jáchyma Sopouška a jedné Tomáše Zacha jsme i v posledním zápase zvítězili 5:0. Je třeba poděkovat všem hráčům  za předvedenou hru. Starším klukům za nesobecký přístup v celém turnaji, kdy na úkor svého gólu volili raději přihrávku na mladšího spoluhráče, všem za krásnou kolektivní hru a i díky tomu byli dva naši hráči vyhlášeni a oceněni individuálními cenami. Jan Kozel jako nejlužitečnější hráč turnaje a Jáchym Slovák jako nejlepší golman celého turnaje. Gratuluji, Pavel Nedvěd, trenér.